ÚČETNICTVÍ OMEGA s.r.o. Účetnictví a daňové poradenství

Společnost Účetnictví Omega s.r.o. byla založena v roce 2012, personál však sestává z kolektivu, který má v oblasti účetních služeb a daňového poradenství již dlouholeté zkušenosti. Poskytujeme komplexní služby drobným živnostníkům, středním a velkým firmám i občanům zejména ve městech Prostějov, Olomouc a Přerov. Vedle vedení účetnictví provádíme také dozor nad účetnictvím, které si firma zpracovává sama. Jsme schopni se přizpůsobit požadavkům klienta a vytvořit takový systém spolupráce, který bude nejvíce vyhovovat jeho potřebám.

Nabízíme maximální flexibilitu, moderní způsob práce, elektronické výstupy a tiskové sestavy na míru. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke klientovi, jednání v souladu s jeho zájmy, spolehlivost a ochrana dat. Zastupujeme klienta na úřadech státní správy. Za vykonanou práci ručíme smluvní garancí a pro případ škody máme sjednané pojištění profesní odpovědnosti.

Sledujeme za Vás veškeré legislativní změny, které se týkají Vašeho podnikání, a tím Vám umožníme na ně pružně reagovat. Samozřejmostí je průběžné proškolování a odborné vzdělávání našich zaměstnanců.

Konzultace poskytujeme v českém a anglickém jazyce.

Chci účetní služby